Miejski styl w okularach przeciwsłonecznych Michaela Korsa

Michael Kors jest marką, świecącą triumfy popularności na całym świecie. Ten modowy koncern oprócz projektowania ubrań i dodatków, co sezon wypuszcza nową linię okularów przeciwsłonecznych. Czym charakteryzują się soczewki wychodzące spod szyldu Korsa?

Działalność firmy Michael Kors

Marka założona została przez amerykańskiego projektanta w 1981 roku. Styl glamour lansowany przez Korsa szybko podbił serca klientów i klientek, szczególnie tych, którzy lubią wyglądać szykownie i modnie. Firma co roku wyznacza trendy, wyprzedzając swoich konkurentów, również jeśli chodzi o akcesoria w tym torebki czy okulary przeciwsłoneczne. Dodatki marki są noszone i uwielbiane przez wiele gwiazd show-biznesu, które doceniają ich elegancję i wyrafinowany styl.

Charakterystyka okularów Michael Kors

Okulary przeciwsłoneczne Michael Kors sportowe sposoby na grochówkę cechuje szczególna dbałość o detale i szczegóły, bogate zdobnictwo i oryginalne tekstury. Szkła posiadają wysokiej jakości filtry UV. W kolekcji marki można odnaleźć zarówno tradycyjne, klasyczne kształty jak i bardziej nowoczesne, ekstrawaganckie okulary. Produkty Korsa łączą w sobie prostotę, łatwość i luksus, typowe dla amerykańskiego stylu. Najnowsza kolekcja koncernu została stworzona z myślą o młodych, ambitnych kobietach, które od akcesoriów kupionych u sieciowych marek wolą dodatki z nieco wyższej półki cenowej. Do wyboru jest kilkanaście modeli w różnych kolorach, a cała kolekcja inspirowana jest biżuterią i damskimi torebkami. Dostępne są między innymi oprawki ze zdobionym łańcuszkiem i kontrastującymi kolorystycznie elementami. Do najczęściej kupowanych modeli należą oprawki z serii Abela i Adrianna, które łączą elegancję z oryginalnością. Jest to przykład na to, że okulary przeciwsłoneczne marki Michael Kors mogą dopełniać każdą miejską stylizację.

 

Autor zdjęcia: pixabay.com